Szulák Andrea koncert
Személyes és ünnepi ajándékot hoz a nézőknek december 29-én Sopronba Szulák Andrea a Stúdió 11 Ensemble zenekar kíséretében. több
Személyes és ünnepi ajándékot hoz a nézőknek december 29-én Sopronba Szulák Andrea a Stúdió 11 Ensemble zenekar kíséretében. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Személyes és ünnepi ajándékot hoz a nézőknek december 29-én Sopronba Szulák Andrea a Stúdió 11 Ensemble zenekar kíséretében. Életének történeteit, lenyomatait nyújtja át a közönségnek dalokban. Legyen jazz, pop, operett vagy musical, ő szinte minden zenés műfajban otthon érzi magát. Különleges, izgalmas, kiemelkedő és összetéveszthetetlen hangjával, színpadi játékával, jelenlétével, egyéniségével meghódította rajongóit. Az EMeRTon-díjas népszerű énekesnő nagy örömmel jön Sopronba. Szereti a várost, a közönséget. Emlékezetes fellépések kötik ide. Ezen a koncerten sorsának fontos pillanatait, találkozásait villantja fel a zene, a dalok által. Kedvenc dolgaim címet adta ennek az estjének, mert ezek a számok sok örömet, emléket jelentenek számára. Kísérik lelkét, pályafutását üzenetként, egyfajta igazodási pontként harminc éve. Elhangzanak majd Máté Péter, Cserháti Zsuzsa örökzöldjei, kedvelt feldolgozások, s nem maradnak ki azok a slágerek sem, amelyek összeforrtak a nevével. A kedvenc dolgaival. Mert ahogy énekli, C’est la vie, azaz ilyen az élet(e).
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.
Az angol kormánypárt egyik képviselője az ellenzék egyik bombázójával csalja a feleségét, és valószínűleg nem is lenne ebből probléma, ha…
Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!