Program


Óbudai Danubia Zenekar - Hangfestett történetek Lackfi Jánossal
2

Óbudai Danubia Zenekar - Hangfestett történetek Lackfi Jánossal

A jó meséknek dallama van, mi pedig arra vállalkozunk veletek együtt, hogy ezen a délelőttön Lackfi János legszebb/legviccesebb/legfurább történetei mögé felfessük a hozzá való zenéket.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. szeptember 18. szombat, 15:00

Hangfestett történetek Lackfi Jánossal

Óbudai Danubia Zenekar – ifjúsági koncert

A jó meséknek dallama van, mi pedig arra vállalkozunk veletek együtt, hogy Lackfi János legszebb/legviccesebb/legfurább történetei mögé felfessük a hozzá való zenéket. Mi hozzuk az alapokat: egy szimfonikus zenekart, sok-sok hangszert nektek is, kódszavakat és jelnyelvet – egy igazi közösségi zenés improvizációt, amiben mindenki zenekari taggá válhat. És még szolfézs sem kell hozzá… Szóval nem érdemes kihagyni!

Közreműködik: Lackfi János költő, vezényel: Hámori Máté

 

Ajánlatunk


Calum Scott önállóan tér vissza Budapestre! A brit tehetségkutatóból világhírűvé vált énekes, aki tavaly már Ed Sheeran előzenekaraként is elbűvölte a hazai közönséget, 2025. október 25-én a MVM Dome színpadán ad felejthetetlen koncertet. A "Dancing On My Own" sláger előadója emlékezetes estét kínál új és régi dalokkal, mély érzelmekkel teli, lehengerlő előadásban.

Október 9-ei koncertjükre szinte azonnal elfogytak a jegyek, így Andreas Vollenweider és barátai az óriási érdeklődésre való tekintettel október 17-én visszatérnek a Müpa színpadára.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!