Lüzisztraté
Az állandóan háborúzó, vagy épp államügyekkel foglalkozó férfiak sűrűn megfeledkeznek otthonhagyott feleségeikről. A pamlagon heverő nők ezt egyre rosszabbul tűrik, és úgy döntenek, itt az ideje a cselekvésnek.
Az állandóan háborúzó, vagy épp államügyekkel foglalkozó férfiak sűrűn megfeledkeznek otthonhagyott feleségeikről. A pamlagon heverő nők ezt egyre rosszabbul tűrik, és úgy döntenek, itt az ideje a cselekvésnek.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Mandag, 26. Januar 2009 19:00
A pamlagon heverő nők ezt egyre rosszabbul tűrik, és úgy döntenek, itt az ideje a cselekvésnek. Előbb megpróbálják rávenni férjeiket, hogy kössenek békét. Amikor ez nem sikerül – mert, természetesen, hogyan is sikerülhetne – nem esnek kétségbe, öntudatosan meghirdetik a világtörténelem első szexblokádját.
Az előadás a bohózat és a commedia dell’arte elemeit vegyítve mulattat és szórakoztat, miközben a szerelem, a csavaros ész és a szolgák furfangja győzedelmeskedik.
A III. Madách Musical Pályázat győztes műve, amely 52 pályamű közül nyerte el az első díjat, forradalmian új hangvételű musical, melyben a kor magyar dallamvilága keveredik XXI. századi zenei formákkal. Szerelem, szenvedély, küzdelem a hazáért, a magam igazságáért, az életért. Háromgenerációs, nagyszabású, magával ragadó, látványos előadás.
A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek –…
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.