Tulipán
Menyasszony, vőlegény, örömanya, anyós, após. Egy esküvő története sok zenével és tortával.
Csábi Anna
Læs mere
Menyasszony, vőlegény, örömanya, anyós, após. Egy esküvő története sok zenével és tortával.
Csábi Anna
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 29. August 2024 17:00
TULIPÁN
(zenés vígjáték)
KV Társulat
A KV Társulat legújabb előadása az „öröklött sors kérdésével” foglalkozik. Fókuszban egy készülő esküvő kapcsán kialakult bonyodalom áll, a fiatal generáció szemszögéből, miközben mind a két fél anyja anyós jelölt is egyben.
Zene: Szegvári Júlia
Hegedű: Rigó Márton
Képen: Lestyán Attila
Hangban: Ruscsák Péter
Rendező: Csábi Anna
Az előadás hossza 1 óra 5 perc, szünet nélkül.
Szereplők
Urbanovits Krisztina
Száger Zsuzsa
Csábi Anna
Egy estére az MVM Dome-ba költözik az olasz zene aranykora! A nagyszabású, látványos show keretében a legendás San Remo-i Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt a különleges világot, ahonnan évtizedek óta örökzöld slágerek és ikonok indultak el a világhírnév felé.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
2025-ös első 101 HANG koncert sikere után 2026-ban ismét színpadra lép Magyarországon a több mint 100 zenészt felvonultató produkció.
Il ciclone olasz vígjáték, 93 perc, 1996 olasz nyelven, magyar felirattal
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.