
Szeretetkert
Improvizációs játék önmagunkról
Ízelítő kapcsolataink hétköznapjaiból.
Improvizációs játék önmagunkról
Ízelítő kapcsolataink hétköznapjaiból.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. szeptember 30. szombat, 19:00
A Patáliától a Szeretetkertig
A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra.
Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.
Játékos „Pár-tan” elevenedik meg, az iskolapad helyett az élet tanítómesterétől.
Hogyan űzzük ki magunkat a szerelem paradicsomi állapotából?
Miért nem tudjuk megőrizni a közelséget, az inspirációt, az intimitást?
Miért végződik a házasságok csaknem fele válással?
Hogyan, miért veszítjük el egymást?
Mi történik velünk, és bennünk ezen az úton?
Mit rontunk el, miközben mindannyian a feltétel nélküli szeretet, elfogadás megtapasztalására vágyunk? Hogyan építünk torlaszt, falakat játszmáinkból?
Mit kellene megtanulnunk, hogy esélyt adjunk önmagunknak és a kapcsolatunknak?
A kapcsolat maga is olyan mint egy kis élőlény.
A szerelemben megszülető első gyermek maga a kapcsolat. Ahelyett, hogy gondoznánk, ápolnánk, hogy virágzó „szeretetkertben” éljünk, mit is teszünk vele?
Hogyan változzunk, változtassunk, hogy a szerelmet, annak energiáját, s az abban kialakuló szeretetet tartósan megőrizzük?
Ezekre a kérdésekre keressük a választ az est folyamán, amikoris mindannyiunk számára ismert, hétköznapi élethelyzetek elevenednek meg.
Szerző és rendező: az életünk, mi magunk.
Színművészek :
Jordán Adél
Schell Judit
Mészáros Máté
Szervét Tibor
Játékmester: dr. Piczkó Katalin
Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni, K. 527 vezényel és rendezi: Fischer Iván
A Bohemian Betyars és a Parno Graszt együttműködése már évek óta tart, és egy egyedülálló zenei fúziót hozott létre, amely a magyar zenei szcéna egyik legérdekesebb és legszerethetőbb kollaborációjává vált. A két zenekar különleges stílusokat képvisel: a Bohemian Betyars a folk-punk, világzene és balkáni hangzás keverékével, míg a Parno Graszt a tradicionális cigány népzenét képviseli.
A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A…
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
„Egy különleges színpadi produkció, Telemann Iskolamester kantátájának előadása lesz ennek az estének a meglepetése a hagyományos gyermekkórus-repertoár mellett.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!