Operavizsga - Asszonysorsok -
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. január 15. vasárnap, 19:00
Közreműködik: Amy van Walsum, Híves Boglárka, Lei Jiang, Papp Balázs (ének)Sándor Szabolcs (zongora)
Felkészítő tanárok: Prof. emer. Ks. Marton Éva, Meláth Andrea, Fried Péter, Iván Ildikó, Gyökér Gabriella, Holló Mariann, Harazdy Miklós, Rózsa Gábor
Tanszékvezető: Meláth Andrea
Zenei vezető: Sándor Szabolcs
Rendező: Almási-Tóth András
A Love Letters című kétszemélyes színdarab az amerikai szerző egyik leggyakrabban játszott műve, amely mosolyogtató és könnyfakasztó jeleneteivel a világ számos színházában aratott már hatalmas sikert.
Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és a teátristák fantáziája.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Brahms: D-dúr hegedűverseny, op.77 Beethoven D-dúr hegedűverseny, op.61
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!