program


OKVSHO +experience / Jazz Showcase

OKVSHO +experience / Jazz Showcase

A magyar közönség számára az Okvsho nem egyszerűen a vibráló európai jazzélet egyik legígéretesebb és legizgalmasabb szereplője.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 01. Februar 2026 20:30

Bár Zürichből érkeznek, a testvérpár családneve árulkodó: Christoph és Georg Kiss elektronikus zenei alkotóelemeket, kifejező beateket, elragadó harmóniákat gombolyító zenéjét közel fogjuk érezni magunkhoz. A duó debütáló EP-jével 2018-ban lépett a szélesebb nyilvánosság elé. Negyedik – A Place Between Us címmel megjelent – projektjük, minden eddiginél intimebb, egyben merészebb anyag. A Showcase záróestjén Horváth Áron Junior Prima-díjas és Jazz Showcase szakmai díjas cimbalomművészt hívják vendégül, hogy felmutassák zenéik egylényegűségét.

Rendező: Müpa

Aktuelt


Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.

3+ Bemutató: 2024.10.11.

PÅ PLAKATEN


Vajda: Magnificat Mozart: c-moll mise Országos Egyesített Kórus Budafoki Dohnányi Zenekar Vezényel: Hollerung Gábor

A Budapest Nemzetközi Cirkuszfesztivál a világ egyik legnagyobb presztízsű cirkuszi versenye.

Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.