Program


Musical Sztárok

Musical Sztárok

Ikonikus musical-ek, ikonikus előadóktól!
2019 őszén a pécsi Kodály Központban megrendezésre kerülő koncerten felcsendülnek a legismertebb musical-ek legismertebb slágerei.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. október 24. csütörtök, 19:00

Janza Kata és Dolhai Attila már jó ideje birtokolják a legnagyobb zenés színpadokat. Olyan musicalsikerek fűződnek a nevükhöz, mint Rudolf, Elisabeth, Mozart!, Rómeó és Júlia, vagy a közelmúltban bemutatott István a király. Az utánuk következő generációt képviseli Gubik Petra és Kocsis Dénes, akik több produkcióban, számtalan előadásban alakítottak egy párt. Már pályájuk elején olyan közismert előadásokban játszottak főszerepet, mint a Dorian Gray, Elfújta a szél, István a király vagy a nemrégiben ismét bemutatott Menyasszonytánc című klezmer operett.
 
Ők négyen összeszokott közönségkedvencek, minden alkalommal, amikor színpadra lépnek újat tudnak mutatni a közönségnek. A nevük és művészetük mára már fogalom a zenés színházat kedvelők körében. Most összeálltak egy fergeteges koncert erejéig, hogy élő zenekaros kísérettel a legnagyobb sikereik megidézése mellett, új utakra is induljanak, olyan produkciókkal, amiket még nem hallhatott tőlük a nagyérdemű.
 
szólisták:
Janza Kata
Gubik Petra
Dolhai Attila
Kocsis Dénes
 
közreműködik: Sturcz Szmollbend

Ajánlatunk


A New York-i a Postmodern Jukebox a kétezres évek könnyűzenéjének egyik legizgalmasabb vállalkozása. A Scott Bradlee által alapított együttes tagjai feszegetik a zenei határokat: különböző, jazz, swing, soul, blues vagy éppen doo-wop stílusban átdolgozott világslágereket adnak elő, semmihez sem hasonlítható élményt nyújtva a hallgatóknak.

Gaetano Donizetti DON PASQUALE Vígopera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Az ország egyik legnagyobb poplegendája, Geszti Péter és zenekara 2025. augusztus 1-jén a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán lép fel.

Ajánló


vígjáték két részben A Veres 1 Színház előadása

A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és dzsessz lemezek sora fűződik a nevéhez.

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!