
Mazsola és Tádé, Manócska
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. október 12. kedd, 10:00
Manócska bérlet 1. előadása
Mazsola és Tádé
zenés bábjáték
Ametist Bábszínház előadása
„– Elkergetett a gazda, mert azt mondta, olyan kicsi vagyok, mint egy szem mazsola. És belőlem úgysem lesz soha tisztességes disznó!
– Tudod mit, te Mazsola? Maradj itt nálam! Úgy is mindig egyedül vagyok, s hacsak nem fúj erre a szél egy-egy újságlapot, bizony, sokat unatkozom magamban.”
Írta: Bálint Ágnes
Bábszínpadra írta és rendezte: Szívós Károly (Blattner Géza-díjas, a Kolibri Színház színésze és rendezője)
Bábokat tervezte: Bródy Vera
Zenéjét szerezte: Pivarnyik László
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A Déry Tibor által megírt pokol az elhíresült altamonti rockfesztivál, ahol a Rolling Stones együttes koncertjén egy néger fiút meggyilkoltak a fékevesztett hangulatban.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Ünnepi Gála a Magyar Operett Napja tiszteletére
A 100 Tagú Cigányzenekar a világ legnagyobb és leghíresebb cigányzenekara 2025-ben ünnepli alakulásának 40 éves jubileumát!
Világhírű bűvészek és az ország legjobb illuzionistái együtt, egy vadonatúj műsorban!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!