program


Lúdanyó meséi
4

Lúdanyó meséi

A mi előadásunk a tánc nyelvén, interaktív módon mesél a gyermekeknek tündérekről, a szépségről és a szörnyetegről, a kínai császárnéról és Hüvelyk Matyiról. Az előadás hangsúlyosan épít a gyermekközönség spontán reakcióira, igyekszik bevonni őket a mesébe és a táncba.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 29. Marts 2025 10:30

Lúdanyó meséi

Táncszínház gyerekeknek

4-8 éves kor között ajánljuk!

A Lúdanyó meséi Maurice Ravel, francia zeneszerző műve.

Eredetileg négykezes zongoradarabnak íródott, majd balett készült belőle, amely Csipkerózsika központi alakja köré szerveződött.

A mi előadásunk a tánc nyelvén, interaktív módon mesél a gyermekeknek tündérekről, a szépségről és a szörnyetegről, a kínai császárnéról és Hüvelyk Matyiról. Az előadás hangsúlyosan épít a gyermekközönség spontán reakcióira, igyekszik bevonni őket a mesébe és a táncba.

Reméljük, hogy a mese közös élménye hosszú távon megszeretteti a táncművészetet és a komolyzenét a legfiatalabbakkal és az őket elkísérő felnőttekkel.

 

Aktuelt


Az évad hamisítatlan presztízsprodukciójának ígérkezik az új Trisztán és Izolda: Yannick Nèzet-Séguin főzeneigazgatói vezényletével, valamint Lise Davidsen és Michael Spyres kettős címszereplésével.

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.

Giuseppe Verdi DON CARLOS Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

PÅ PLAKATEN


„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

Két órás felhőtlen szórakozás szingliknek, házasoknak, újra kezdőknek!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.