Program


Kovács Kati koncert

Kovács Kati koncert

Kovács Kati a zene területén sok műfajban otthonosan mozog. Ezt bizonyítja több mint ötszáz felvétele.
Az utóbbi évek tehetségkutató és televíziós vetélkedőin számtalan versenyző énekelte sikerre vitt dalait.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. október 15. péntek, 19:00

Az egyetlen előadó, aki együtt dolgozott az ILLÉS, METRO, OMEGA zenekarokkal. Szörényi Levente, Demjén Ferenc, LGT írt számára lemezeket, s dalaikat a mai napig is műsoron tartja. Koncz Tibor szerzeményeivel több fesztivált is megnyert külföldön és itthon is. Az Add már, Uram, az esőt! c. dalát még Christina Aguilera is feldolgozta, bizonyítva a dal értékét. Kati koncertjein kiváló, fiatal, tehetséges zenészekkel dolgozik együtt Kolta Gergő vezetésével a No Commerce zenekarral.

 

Ajánlatunk


A Rózsavölgyi Szalon előadása.

A zenekarban a brácsásokról születik a legtöbb vicc. Ők pedig megmutatják - a zenekar legmenőbb arcaiként-, hogy a brácsa képes virtuóz módon énekelni, dörögni és mindenkit leiskolázni.

Bodó Viktor új előadása az önsegítő függő csoportok mintájára és igaz történetek alapján készül. A csoport olyan szélsőséges karakterek találkozóhelye, akik egyébként soha nem ülnének le egymással. Történeteikben a reália keveredik a mindennapi abszurddal, a dráma a tragikomédiával. Egy ilyen kétórás gyűlésen megtörténhet minden, ami csak elképzelhető, és az is, ami nem.

Ajánló


Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!