Program


Jöhetsz drágám - vígjáték

Jöhetsz drágám - vígjáték

Adva van egy látszólag békés otthon, ahol azért akarnak kutyát venni, hogy legalább valaki hűséges legyen a családban.
A szerelmi sokszög csak bonyolódik, amikor megérkezik egy halom bűvészkellék, amit Merlin, a világhírű kanadai bűvész küld előre, akinek magyarországi turnéját a család feje szervezi.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. január 19. vasárnap, 15:00

A bűvészkellékek megérkeznek, a bűvész nem, de jön helyette a betörő, az elhagyott szerető, az aktuális szerető, a be nem vallott gyermek, s ha ez még nem elég a nevetőizmok
próbatételéhez, a bűvészkellékek önhatalmúlag átveszik az irányítást és működni kezdenek, a család legnagyobb rémületére.

Vígjáték két részben a Hadart Színház előadásában

Szereplők:
Lajos, a férj....................... Kerekes József / Háda János
Jolán, a feleség................ Kökényessy Ági / Zakariás Éva
Rezsőke, a titkár............... Szabó Máté
Lompos, a betörő.............. Suhajda Dániel
Mirtill, a szerető................. Végh Judit
Viki, a lány......................... Laurinyecz Réka

Rendező: Háda János

Ajánlatunk


Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Koncertszínház J. S. Bach: Karácsonyi oratóriumának zenéjével 2 időpontban is!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!