Program


Hadházi László és Kovács András Péter

Hadházi László és Kovács András Péter

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 2. péntek, 20:30

 Fellépők:

Hadházi László és Kovács András Péter.


GarázsSasvár a Dumaszínház legújabb, természetközeli rendezvényhelyszíne Parádsasváron. A Mátra ölelésében,  az egykori üveggyár garázsában alakítottuk ki ezt a fedett, ugyanakkor a természetre nyitott színházunkat. Parádsasvár Eger és Gyöngyös között a 24-es úton található festői község. Itt található a Károlyi-kastély, amely jelenleg szállóként működik, de kihagyhatatlan a kristálycsiszoló és az üveghuta is, a községről remek túrák indulnak, de aki nem vállalkozik nagyobb kirándulásokra, a faluban és környékén is remek sétákat tehet. A helyszínünket folyamatosan fejlesztjük, így évről évre egyre izgalmasabb programokkal várjuk majd itt vendégeinket.


 A helyfoglalás érkezési sorrendben történik!


 A rendezvényhelyszínnel szemben található egy ingyenes parkoló, kérjük kedves vendégeinket, ezt használják!


 Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Ajánlatunk


Tartson velünk egy igazi házibuliba!

Az ember változik. Egyszer eljön az a pillanat, amikor megkérdőjelezi mindazt, amiben nevelkedett. A felnövés, a függetlenedés folyamata ez. Függetlenedni a szüleinktől, függetlenedni a várostól, a minket irányító környezettől – függetlenedni korábbi énünktől. Mert valami megváltozik bennünk, találkozunk valamivel, amivel korábban soha. Egy új, eddig ismeretlen érzés, valami kábító, valami megemelő… Mondjuk a szerelem. Katyerina esetében legalábbis. És ez, a mindent megváltoztató szerelem az, aminek köszönhetően az egész élete… csak rosszabb lesz.

Ajánló


A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

EGY CSÓK ÉS MÁS SEMMI Halász–Eisemann–Békeffi zenés vígjáték 2 felvonásban

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!