Guppi
Szigarjev komédiájában semmi sem az, aminek elsőre látszik. A darab az asszertivitás hiányáról, a manipulációról és a hitről szól, időnként abszurdba hajló humorral, fordulatokban gazdagon.
Szigarjev komédiájában semmi sem az, aminek elsőre látszik. A darab az asszertivitás hiányáról, a manipulációról és a hitről szól, időnként abszurdba hajló humorral, fordulatokban gazdagon.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Mandag, 13. Maj 2024 19:00
Vaszilij Szigarjev: Guppi
komédia egy felvonásban (kb. 90 perc)
A Karaván Színház előadása
Fordította: Radnai Annamária
A guppi egy díszhal, egy igénytelen állat, ami bármilyen környezethez képes alkalmazkodni. Éppen úgy, ahogyan Tamara, ennek az abszurditásig mulatságos komédiának a főhősnője, aki hosszú évek házassága után egy nap egy idegen férfit visz haza. Hirtelen kialakul egy szerelmi háromszög, ám Szigarjev komédiájában semmi sem az, aminek elsőre látszik. A darab az asszertivitás hiányáról, a manipulációról és a hitről szól, időnként abszurdba hajló humorral, fordulatokban gazdagon.
Szereplők:
Nyári Szilvia
Pál András
Nyári Oszkár
Zenei közreműködők:
Balogh Kálmán, Baranyi Zoltán, Kovács Antal Máté, Barity Zoran (felvételről)
Alkotók:
Jelmez: Kiss Julcsi
Díszlet: Nyári Oszkár, Szalai József
Világítástervező: Kalóz István
Hang: Borovics Tamás
Rendezőasszisztens: Ádám Dorottya
Rendező: Tóth Géza
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.
SÜSÜ, a sárkány kalandjai - zenés mesejáték Nagyszínházi önmagában forgó díszlettel, szemkápráztató jelmezekkel, 2 méteres Süsüvel, eredeti újrahangszerelt zenével.
A fent és a lent ellentétére épülő televíziós komédia-sorozat után itt a színpadi változat, melyben az immár kultikus karakterek tovább űzik szenvedélyeiket, ki a pénz, ki a szoknyák irányában.
La femme la plus riche du monde francia vígjáték-dráma, 123 perc, 2025 francia nyelven, magyar felirattal
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Az előadás a műfajtól megszokott módon nincs híján humornak, játékosságnak, A mosoly országa a kibékíthetetlen világnézeti ellentétek, kulturális és társadalmi…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.