Fotelkoncertek
A zene és a színjátszás két-két emblematikus előadója szavakkal és zenével mesél Gundel Takács Gábornak ezen a bensőséges hangulatú esten.
A zene és a színjátszás két-két emblematikus előadója szavakkal és zenével mesél Gundel Takács Gábornak ezen a bensőséges hangulatú esten.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. február 22. vasárnap, 19:00
A kényelmes fotelek akár a saját nappalinkban is lehetnének.. – a közvetlen hangvétel, a szereplők közti régi barátság és a felidézett történetek által igazán közel érezhetjük magunkat az előadókhoz.
Gundel Takács Gábor a Fotelkoncert állandó műsorvezetője kérdez, figyel, irányt ad – kulisszatitkokat húz elő a fellépők életéből, garantálja a szellemes légkört és a gördülékeny beszélgetéseket.
Für Anikó: 1988 óta elismert és formatív tagja a magyar színházi és film-életnek. Jászai Mari-díjas Érdemes Művész, a Halhatatlanok Társulatának tagja. Színművészete mellett zenei tehetsége öt lemezén bontakozik ki.
Ónodi Eszter: Jászai Mari-díjas színművésznő, a Katona József Színház társulatának tagja. Színházi és filmes szerepei mellett szinkronszínészként is ismert. 2021 óta az Ónodi Eszter & The Open Pub zenekar énekesnője, ahol a jazz, a pop és a sanzon világát ötvözve mutatja meg sokoldalú művészi egyéniségét.
Kohánszky Roy: Énekes, dalszerző, a magyar pop-rock színtér meghatározó alakja. A Roy és Ádám Trió frontembereként vált ismertté, számos sláger – köztük Az álom útján, Trambulin és Engedj el – fűződik a nevéhez. Jellegzetes hangja, energikus előadásmódja és zenei sokoldalúsága révén a hazai könnyűzenei élet egyik ikonikus szereplője.
Vitáris Iván: Énekes, dalszerző, az Ivan & The Parazol zenekar frontembere. A formáció a hazai és nemzetközi rockszíntér egyik legsikeresebb magyar képviselője, amely a klasszikus rock hangzását ötvözi modern energiával. Karizmatikus színpadi jelenléte és markáns hangja meghatározóvá tette őt a kortárs magyar rockzene világában. Gyakran vesz részt irodalmi eseményeken, felolvasóesteken, ahol verseket, szövegeket ad elő.
A Fotelkoncertet élő zenekar teszi teljessé, amely hol finom kíséretként, hol színpadi főszereplőként varázsolja el a közönséget.
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Mi történik, ha Mozart operájának hőseit nem énekesek, hanem finoman megmunkált marionettfigurák jelenítik meg a színpadon? A Salzburgi Marionettszínház produkciója az operairodalom emblematikus művének alig egyórás változata: miközben a történet legfontosabb zenei és dramaturgiai pilléreit megőrzi, könnyebben követhető, sűrűbb formában vezeti végig a nézőt Tamino, Pamina és Papageno kalandjain.
Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt a Játékszínben!
Műsor: Robert Schumann: 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!