Program


Csodálatos utazás

Csodálatos utazás

Ez az utazás a musicalek világába repíti el a Kedves Nézőt! Abba a világba, ahol minden megtörténhet: virágáruslányból lehet előkelő dáma, a felhők közül leereszkedhet egy varázslatos dada, csillárt tartó kötélzetet vág el egy titokzatos fantom, öreg spanyol nemes kóbor lovagnak képzeli magát, argentin utcalány válik First Ladyvé, és még maga Jézus is szupersztár lesz!  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. november 25. szerda, 19:00

Ez az utazás a musicalek világába repíti el a Kedves Nézőt! Abba a világba, ahol minden megtörténhet: virágáruslányból lehet előkelő dáma, a felhők közül leereszkedhet egy varázslatos dada, csillárt tartó kötélzetet vág el egy titokzatos fantom, öreg spanyol nemes kóbor lovagnak képzeli magát, argentin utcalány válik First Ladyvé, és még maga Jézus is szupersztár lesz!

A helyszín éppúgy lehet London, mint New York, egy osztrák kastély az Alpokban, eldugott kis falu Oroszországban, esetleg Vietnam, Berlin, Hollywood vagy Párizs az ezernyolcszázas évek elején!

Sorolhatnánk még számtalan jobbnál jobb műveket és jobbnál jobb dalokat ezekből, de ennél egyszerűbbet ajánlunk: 
jöjjön el, nézze meg, hallgassa végig, lássa és élvezze ezt a csodálatos utazást, mely végig vezeti Önt a legkiemelkedőbb dalain keresztül a musicaltörténeten 1928-tól napjainkig, a műfaj legkiválóbb művészeinek tolmácsolásában!

Szereplők:

BALOG TÍMEA
ERDŐS BORCSA
JANCSÓ DÓRA
PÁNCZÉL KLAUDIA
SZEGŐ ADRIENN
KÁDÁR SZABOLCS JÁNOS
KISS ZOLTÁN
KOVÁCS SZILÁRD
KÓSA ZSOLT
MIKOLA GERGŐ
PETRIDISZ HRISZTOSZ
SÖVEGJÁRTÓ ÁRON
SZERÉMY DÁNIEL

Közreműködik a Király Színház Tánckara

Díszlet: Bajkó György
Jelmez: Balog Tímea
Zenei vezető: Kéménczy Antal
Koreográfus: Bogáti Fanni, Borbély Krisztina, Kelemen Krisztián
Rendező: Pesty-Nagy Kati

Ajánlatunk


Vígjáték az áramszünetben. Miközben a társaság nem lát semmit, a nézők mindent látnak… Brindsley és Carol fiatal pár. A férfi feltörekvő szobrász, és menyasszonyával elloptak pár műtárgyat a szomszédban lakó Harold Gorringe-től, hogy azokkal lenyűgözzék Carol vendégségbe érkező apját, illetve annak gazdag műgyűjtő barátját, Lembergert. A vendégek érkezése előtt azonban elmegy az áram, és teljes sötétségben kell megfelelni az apósjelöltnek, Melkett ezredesnek. Mindeközben beállít a sötéttől rettegő felsőszomszéd, Miss Furnival, felbukkan Brindsley korábbi szeretője, Clea, ráadásul a szomszéd lakó, akitől a műtárgyakat „köcsönvették”, Harold Gorringe is idő előtt hazatér… A klasszikus bohózati helyzeteket az teszi még viccesebbé, hogy a szereplők a sötétben semmit nem látnak, a nézők viszont mindent.

Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.

Ajánló


Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól, és kiélvezzék…

Diótörő Mesés tánc-show

A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!