Adjuk meg a módját! Dragomán György új főzőskönyvének bemutatója
Dragomán Györggyel Mautner Zsófia beszélget a közös örömről, a főzésről és az evésről – és persze az irodalomról.
Dragomán Györggyel Mautner Zsófia beszélget a közös örömről, a főzésről és az evésről – és persze az irodalomról.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. december 13. kedd, 19:00
Adjuk meg a módját! Dragomán György új főzőskönyvének bemutatója
Két éve jelent meg Dragomán György első irodalmi szakácskönyve, a Főzőskönyv. Itt a folytatás: újabb receptek, újabb konyhai trükkök, újabb irodalmi szövegek.
A kötet a bemutató után kedvezményes áron megvásárolható.
Adott egy fiatal férfi, akinek az apja meghalt, az anyja pedig szinte azonnal újból férjhez ment. Gyanús. Hamletben zavaros indulatok dolgoznak, és miközben kétségbeesetten próbál beszélni arról, amit érez, hirtelen olyan helyzetben találja magát, amiből nem látszik kiút. Jó lenne kiszállni pedig, és elmenni innen messzire, mert ha maradunk, abba csak beleőrülni lehet. Beszélgetni kéne, de nincs idő, nincs energia, hogy jobban odafigyeljünk egymásra. Ennek pedig – sejthetjük – nem lesz jó vége.
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Koncertszínház J. S. Bach: Karácsonyi oratóriumának zenéjével 2 időpontban is!
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!