
A rosszfiúk
Színes, szinkronizált
amerikai animációs vígjáték, 101 perc
Rendező: PIERRE PERIFEL
Læs mere
Színes, szinkronizált
amerikai animációs vígjáték, 101 perc
Rendező: PIERRE PERIFEL
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Søndag, 24. April 2022 15:00
Miután egy életen át legendás rablásokat hajtottak végre, öt hírhedt rosszfiú – Mr. Farkas, Mr. Kígyó, Mr. Piranha, Mr. Cápa és Ms. Tarantula – nekiveselkednek az eddigi legnehezebb kihívásnak... megpróbálnak jó útra térni. Még senki nem bukott ekkorát a megjavulással, mint a Rosszfiúk, a DreamWorks Animation új animációs filmjében.
A film Aaron Blabey bestseller sorozata alapján készült, amelyből 8.2 millió példányt adtak el világszerte. A rendező Pierre Perifel (A Kung Fu Panda filmek animátora), a forgatókönyvet Etan Cohen (Trópusi vihar, Keményítőkúra) írta.
Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.
Budavári Palotakoncert 2025 – Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország Idén 11. alkalommal, augusztus 1-én és 2-án ismét megrendezésre kerül a Budavári Palotakoncert! A Budai Vár Oroszlános udvarának festői környezetében felcsendülnek a hazai és az egyetemes operettirodalom legnépszerűbb dallamai, legendás zeneszerzőink romantikus duettjei, varázslatos együttesei és vérpezsdítő táncai!
Az ország egyik legismertebb rockzenekara az EDDA Művek 2025. július 5-én Gárdonyban, a Surfcampingben lép fel!
Két órás felhőtlen szórakozás szingliknek, házasoknak, újrakezdőknek.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.