A krétakör - Ítélet
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg.
több
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 6. csütörtök, 19:00
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg. Gruse Vachnadze nem mérlegeli, hogy a gyermek honnan jött, hogy milyen kockázatos őt bújtatni. Nem néz mást, csak az életet, s észre sem veszi, hogy a megpróbáltatások közt már anyaként néz a gyermekre.
Mert nincs semmi, ami több erőt adhat a fájdalmak elviseléséhez, mint egy gyermek.
Az előadás hossza: 100 perc, egy szünettel
Szereplők:
Facskó Marica, Árpád Andrea / Álmosd Phaedra, Boldizsár Tünde / Zernovácz Erzsébet, Dankovics Noémi / Hartai Laura, Kassai László, Makray Gábor, Szávai Katalin / Bognár Anita, Dömötöri Linett sz.n. / Horváth Flóra sz.n.
Énekes: Baku György
Zeneszerző: Tóth Tamás
Rendezte: Baku György
Bertolt Brecht nyomán, Eörsi István fordításának felhasználásával.
A Főnix Művészeti Műhely előadása.
A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.
“Mert van a Stradivari és egy átlagos hegedű, A Stradivari Stradivari, a másik meg középszerű! És én hazudhatnék neked tovább, de nem teszem! Te nem középszerű vagy, hanem tehetségtelen.
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!