program


"A FAL ADJA A MÁSIKAT avagy Közjegyző az emeleten
8

"A FAL ADJA A MÁSIKAT avagy Közjegyző az emeleten

vígjáték két felvonásban

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 09. Februar 2025 17:00

Moravetz Levente neve nem ismeretlen a színházba járó közönség előtt, hisz olyan előadások fűződnek a nevéhez, mint az „Egri csillagok” a „Zrínyi 1566” „A Fejedelem”, a „Sárkányszív” – családi lovas musical, vagy a nemrégiben színre vitt „Volt egy seregünk” vagy az „Isten rabjai” musicalek. De a könnyűműfajban is ott hagyta névjegyét, hogy csak a legutóbbi nagy sikert aratott szériát említsük az „Örömlányok végnapjai” című, vagy, a „Ha Jő A Nő” című zenés vígjátékot, vagy az „Őrületek tornya” és a „Jöhetsz drágám" vígjátékok. Most sem okoz csalódás a nevetőizmoknak. Lesz dolguk bőven. És erre a Moravetz Produkció társulata is garancia hiszen a …

Szereplők
Szabó Kázmér.................................. Suhajda Dániel
Szabó Kálmán.................................. Szőke Zoltán
Lola................................................... Gyebnár Csekka
Az átváltozó színésznő..................... Madár Veronika
Az átváltozó színész......................... László Csaba
Dobránszki Sanyi.............................. Gombás Ádám

Alkotók
Segédrendező: Moravetz Kíra
Producer: Moravetz-Somogyvári Andrea
Rendező: Moravetz Levente

Egy tévesen értelmezhető irányító tábla miatt mindenki Itt keresi a közjegyzőt.
Pedig Ő nem Itt van, hanem Ott. Időnként Amott. De Ők, akik Itt, vagy Ott keresik, természetesen azt hiszik, hogy az Itt található Ő, az az Ő, akit Ők keresnek, s lassan Ő, aki Itt van, már maga is kételkedik abban, hogy Ő, csakugyan Ő-e. Mint ahogy abban is kételkedni kezd, hogy Itt jó helyen van-e, és nem kéne neki is Amott lennie. Mert Ez a hely nem Az a hely, hanem Amaz.
Világos ugye? Ez, nem Az. Értitek? Nem? Hát Ez-Az. Ahhoz, hogy megértsétek, mindenképp el kell jönni Ide. És ha megnéztétek Ezt, és megértettétek Azt, akkor mindenképp mondjátok el nekem is, mert már én sem értem. Mindenesetre két óra nevetés garantált, s Az mindenért kárpótol.
Várunk Titeket szeretettel.

Moravetz Levente,
a „Fal adja a másikat” című vígjáték írója és rendezője

Aktuelt


Ludovico Einaudi 2025-ben visszatér Magyarországra! Ne hagyja ki ezt az egyedülálló zenei élményt 2025. május 26-án, az MVM Dome-ban! Ludovico Einaudi különleges koncertje egy estére a zene, az érzelmek és a művészetek világába kalauzolja Önt. Vásárolja meg jegyét most, és legyen részese a csodának!

Az előadás középpontjában két fiú története áll, egyikük szegénységben él, míg a másik a trón várományosa. Amikor sorsuk egy véletlen folytán összefonódik és helyet cserélnek, mindkettejük élete gyökeresen megváltozik.

Premierkoncertünkön ezúttal a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Star Wars, a Harry Potter vagy épp a Cápa jól ismert dallamai közt.

PÅ PLAKATEN


Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY – KONCERTSZERŰ ELŐADÁS Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.