
Ötvenöt éves fennállását ünnepli az Apostol együttes. A jeles jubileumot egy „díszelőadás”, azaz egy nagykoncert keretében 2025. április 26-án a Papp László Budapest Sportarénában tartják, ahol egyedi hangszereléssel, az alkalomhoz illő, eddig még sohasem hallott dalokkal és természetesen a nagy Apostol slágerekkel készülnek egy zenei cirkusz keretében.
Kökény Attila és Rakonczai Viktor nagyszabású koncerttel készül az MVM DOME-ban megrendezésre kerülő Kökény Attila 50. születésnapi eseményre.
koncert
(Esőnap nincs!)
Az ország egyik legnagyobb poplegendája, Geszti Péter és zenekara 2025. augusztus 1-jén a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán lép fel.
Az este egyedülálló módon ötvözi a nosztalgia erejét és az újragondolás izgalmát.
A legsikeresebb magyar rockopera monumentális országos koncertturnéja, sztárelőadókkal és elképesztő látvánnyal. A koncertsiker egyedülálló látvánnyal és technikai megoldásokkal került bemutatásra és így az ország egyik legnagyobb és legizgalamasabb koncettturné produkciója.
A kétezres évek szenzációja, az autentikus latin zenét a poppal ötvöző Fiesta több mint tíz év szünet után egy ünnepi turné erejéig ismét összeáll.
Bereményi Géza és Víg Mihály Cseh Tamás-estje
Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!
Valahogy borzasztóan hangzik minden elnevezése egy ilyen estének. Te mit írnál ki? Szerzői est, önálló est, akusztikus koncert, pódium vagy ilyenek. Nem akarom felsorolni az összes lehetséges hülyeséget. Írtam egy csomó dalt, azokból játszom, meg néha mások dalait is. Úgy, mintha az enyémek volnának. Van nálam gitár, ukulele, minizongora, kazu, szájharmonika, olyan hangszerek, amiket meg tudok szólaltatni és beférnek az autómba.
Három csodálatos DÍVA
DÉTÁR ENIKŐ - FÉSŰS NELLY - LADINEK JUDIT
A Keep Floyding zenekar különleges koncerttel ünnepli a Pink Floyd legendás Wish You Were Here albumának 50. évfordulóját a Várkert Bazárban.
A GRUND - vígszínházi fiúzenekar 2017. május elsején alakult, a Vígszínház 121. születésnapján adta első koncertjét. A zenekar tagjai mindannyian a Dés-Geszti-Grecsó: A Pál utcai fiúk című nagy sikerű zenés játék vígszínházi ősbemutatójának szereplői: Wunderlich József, Ember Márk, Zoltán Áron, Medveczky Balázs és a zenekarvezető: Fesztbaum Béla.
2025-ben két debreceni kötődésű, kimagaslóan színvonalas és a magyar zenei életben markáns zenekar is kerek évfordulót ünnepel: az 1975-ben indult Panta Rhei 50, az 1995-ben debütáló Djabe 30 évet tudhat maga mögött.
Műsorukban a klasszikus rock külföldi örökzöldjei szerepelnek, igen kreatív felfogásban, és az énekes más zenekarai által is játszott magyar zenék, a Coda együttestől a Pokolgépen át a P. Mobil- ig.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!