TÉP
Egy tizenöt évvel ezelőtti éjszaka emlékei. A határok elmosódnak, az izgalom könnyen csap át indulatba, és ennek megítélése néha lehetetlen.
Egy tizenöt évvel ezelőtti éjszaka emlékei. A határok elmosódnak, az izgalom könnyen csap át indulatba, és ennek megítélése néha lehetetlen.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. május 19. vasárnap, 19:00
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek – ám hamar kiderül, hogy nem csupán a szexi mozgás miatt jöttek.
bemutató William Rowley, Thomas Middleton reneszánsz thriller két véres és vicces részben Bemutató: 2026. április 17.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!