Tangó 3.
Slawomir Mrozek: TANGÓ
tragikomédia két részben
Fordította: Kerényi Grácia
Slawomir Mrozek: TANGÓ
tragikomédia két részben
Fordította: Kerényi Grácia
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. április 4. kedd, 19:00
Nem kevesebbre vállalkozik az író, mint hogy parodisztikus elemekkel teletűzdelt, meghökkentő fordulatokban bővelkedő groteszk-költői játékban ábrázolja a XX. századi történelem, társadalom és életforma bonyolult változásait. Három nemzedék három történelmi korszak: nagyapáink immár poros, megalkuvásokkal terhes, nevetségesen szolgalelkű világa, apáink bukott forradalmi illúziói, zagyva handabandázásba menekülő jövőtlensége, és az ifjú generáció – hamleti töprengésekkel teli –, a világot „kizökkent" állapotából a rend újbóli visszaállításával megmenteni akaró bohóctréfái.
A három nemzedék konfliktusa tehát abszurd családi komédia: a fasizmus, a terrorizmus veszélyeire figyelmeztető tragikomédia.
A többrétegű, sokfajta asszociációt ébresztő játék elgondolkoztathatja nézőit, miközben jól szórakoztatja is őket. Olyan mű, melynek élményét hazaviheti magával a néző.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Az ország egyik legsikeresebb előadása ismét Debrecenben! Mamma Mia! 2026. november 22-én a Főnix Arénában.
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
A Tiszavirág Néptáncegyesület jubileumi gálaműsora
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!