Program


Szakonyi Károly: Két nő

Szakonyi Károly: Két nő

A Szolnoki Szigligeti Színház darabját rendező Málnay Levente szerint „A darab műfaji megjelölése: lírai groteszk. És valóban! Két magányos, csinos, középkorú nő a buszon a tömegben szatyrával és kabátgombjával összegabalyodik.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. szeptember 6. vasárnap, 19:00

Szolnoki Szigligeti Színház előadása
groteszk komédia két részben

A Szolnoki Szigligeti Színház darabját rendező Málnay Levente szerint „A darab műfaji megjelölése: lírai groteszk. És valóban! Két magányos, csinos, középkorú nő a buszon a tömegben szatyrával és kabátgombjával összegabalyodik. Így ismerkednek meg. A komikus helyzet során nem csak megismerkednek, hanem összebarátkoznak, de az ismerkedésből bonyodalmak is támadnak! Szakonyi Károly igazi mikrorealista és a hölgyek jó ismerője, az egyszerű, mindennapi, emberi élet rezdüléseit, gondját, bánatát mesteri módon, szellemes könnyedséggel, néha kicsit érzelmesen, de igazi együttérzéssel jeleníti meg."

Szereplők:
Edina - Gombos Judit
Nóra - Radó Denise

Díszlet: Ignácz György
Jelmez: Labancz Mária
Dramaturg: Szabó Csilla
Segédrendező: Ignátz Éva
Rendező: Málnay Levente

Ajánlatunk


A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.

Ajánló


A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal

A 2024/25-ös évadban kizárólag Kecskeméten lesz látható a Beugró színpadi változata! Zártkörű előadás

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!