Program


Pesti srácok - vendégjáték
8

Pesti srácok - vendégjáték

Harsányi Gábor - Gyarmati István - Siliga Miklós: Pesti srácok
musical két részben

Az Újpest Színház vendégjátéka.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. március 10. szombat, 15:00

Fiatal leendő művészek fekszenek a földön, valahol egy lepusztult kultúrházban. Gólyatáborban vannak és készülnek az egyetemi bemutatkozó előadásra. Várják a színész tanárt, aki eldönti, hogy alkalmasak-e a pályára. Egy történetet kell eljátszaniuk az 56-os forradalom főbb eseményeiről.

Hirtelen egy rablóbanda csap le rájuk. A szomszédos bankot kirabolták és most a rendőrség elől menekülve túszokat szednek. A fiatal művészek helyzete életveszélyessé válik, az életükért kell játszani. A sok zenével, énekkel, tánccal fűszerezett musical nemcsak jó szórakozást nyújt, hanem tanít, nevel, valamint óriási meglepetéssel zárul.

Ajánlatunk


Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.

A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.

A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.

Ajánló


Az Apostol együttes több mint öt évtizede áll a magyar zenei élet legmeghatározóbb előadói között. Dalai – mint a “Nem…

(esőnap: július 12.) Lenyűgöző harmónia, határtalan energia és művészi precizitás!

Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!