Orfeum
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. augusztus 29. szerda, 19:30
Dumaszínház est
A TNT immáron több, mint 30 éve töretlen sikerrel dübörög a magyar popszíntéren, ikonikus slágereikkel generációkat táncoltatva meg.
A Kodály Filharmonikusok és a Debreceni Egyetem nyáresti gálahangversenye.
Dumaszínház est
Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!