Program


Nők az idegösszeomlás szélén

Nők az idegösszeomlás szélén

A musicalben jóakarók, ellenségek és nők minden mennyiségben, hol gyalog, hol taxival kergetik érzelmeiket, háttérben a reklámfilm-forgatások kaotikus világa, rögzítőkön hagyott telefonüzenetek sora, na meg nyugtatók a turmixgépben.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. szeptember 3. péntek, 20:30

Jeffrey Lane – David Yazbek – Pedro Almodovar: NŐK AZ IDEGÖSSZEOMLÁS SZÉLÉN
musical
Esőnap: 2021. szeptember 4.(szombat) 20:30

Pedro Almodóvar a film világába a musical alapjául szolgáló filmmel robbant be 1988-ban, és rögvest 25 különböző díjat be is zsebelt. Sajátosan, ugyanakkor végtelen kedvességgel hangolt fordulatos történet lányokról, asszonyokról, elhagyott és elhagyás előtt álló nőkről. Mindnek legalább két ellensége van: a férfi, valamint (minimum) egy másik nő. A musicalben jóakarók, ellenségek és nők minden mennyiségben, hol gyalog, hol taxival kergetik érzelmeiket, háttérben a reklámfilm-forgatások kaotikus világa, rögzítőkön hagyott telefonüzenetek sora, na meg nyugtatók a turmixgépben. Temperamentumos, latinos zene és igazi mediterrán életérzés a színpadon. A női lelket félelmetesen ismerő szerzők műve a világ egyik legszebb – és legváltozatosabb – alkotóeleméről: a NŐ-ről.

Szereplők
Pepa............................................................ SÁRI ÉVI
Ivan.............................................................. BUCH TIBOR
Lucia............................................................ FÉSŰS NELLY
Carlos.......................................................... KRAJNIK-BALOGH GÁBOR
Candela....................................................... MOLNÁR GYÖNGYI
Paulina........................................................ KOVÁCS LOTTI
Marisa......................................................... CSÁKI EDINA
Taxisofőr...................................................... NAGY BALÁZS
Rendező / Főfelügyelő / Bíró....................... PÁL TAMÁS
Házfelügyelőnő / Cristi / Nyomozó.............. ZORGEL ENIKŐ

Látványtervező: ZÖLDY Z. GERGELY
Rendező: TASNÁDI CSABA

Veres 1 Színház előadása
Az előadás hossza: 1 óra 55 perc, egy szünettel.
Rózsakert Szabadtéri Színpad

Ajánlatunk


A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak néhány a legismertebb dalai közül: Nagy utazás, Vigyázz rám, Olyan szépek voltunk, Legyen úgy, Mi vagyunk a grund. A meghívott vendégek és a kiváló zenekar közreműködésével felcsendülő népszerű dalok mellett újabb szerzeményeket is hallhatunk. Egy est, amelyen a zene egyszerre lesz ünnep, találkozás és felejthetetlen élmény.

Ez a Carmen szenvedélyről, szabadságról és végzetről mesél – egyszerre modern és hagyománytisztelő, látványos és provokatív, mélyen emberi és elementáris erejű. A Szegedi Szabadtéri Játékok közönségét idén nyáron egy felejthetetlen operaélmény várja. Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadás erős hanghatásokat alkalmaz!

Ajánló


Il ciclone olasz vígjáték, 93 perc, 1996 olasz nyelven, magyar felirattal

musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!