
NagyÁrpi - Ráskó Eszter önálló est, mv: Ács Fruzsi // Zenebu@ik - Janklovics Péter és Elek Péter
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. július 26. hétfő, 21:00
Két előadás egy jeggyel!
NagyÁrpi - Ráskó Eszter önálló estje, műsorvezető: Ács Fruzsina
Aki hallotta már tudja, Eszter nem riad vissza semmitől, a vlog sorozatából is ismert kendőzetlenséggel mesél a nővé, partnerré, anyává válás rögös rumos meggyeiről, spandex nadrágjairól és róka imperszonátorairól.
Zenebuzik avagy zenetörténeti stand-up sok zenével az őskortól (vagy még régebbtől) Avici haláláig (vagy még tovább).
Belegondoltak már abba, hogy a zene mennyire meghatározó az életünkben? Hogy milyen sok helyen, és mennyi élethelyzetben hallgatunk zenét? Hogy hogyan születtek a legprimitívebb slágerek? Vagy éppen a legösszetettebb zeneművek? Hogy vajon mi ihlette a A „” A Bulibáró, Jódli dili, vagy éppen Bahama mama megszületését? Felmerült önökben valaha, mi késztette az ősembert kántálásra, és hogy hogyan jutottunk el a csontfurulyától Mozarton keresztül az 1-bites technoig? Mikor is kezdődött a lejtmenet? Hogyan jutottunk el Bereményi Géza és Cseh Tamás Antoine és Desiré-jétől „Kutyám alatt a pénzem falamon Tony Montana”-ig? Hogy hogyan lehet elég 18 nagylemezre és egy egész életműre 3 akkord? Ha eddig nem tették, ne törjék ezen a fejüket, mi már a mélyére ástunk, és minket is megviselt amit találtunk Ez a Zenebuzik, újdonságok, régiségek, aktualitások, antikvitások zeneközelben.
Várjuk Önöket! Viszlát! Csumi! Csikidám!
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Budavári Palotakoncert 2025 – Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország Idén 11. alkalommal, augusztus 1-én és 2-án ismét megrendezésre kerül a Budavári Palotakoncert! A Budai Vár Oroszlános udvarának festői környezetében felcsendülnek a hazai és az egyetemes operettirodalom legnépszerűbb dallamai, legendás zeneszerzőink romantikus duettjei, varázslatos együttesei és vérpezsdítő táncai!
A 100 Tagú Cigányzenekar a világ legnagyobb és leghíresebb cigányzenekara 2025-ben ünnepli alakulásának 40 éves jubileumát!
Seregi László / Szergej Prokofjev Rómeó és Júlia Balett három felvonásban
Dumaszínház est
27. Zsidó Kulturális Fesztivál
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!