Program


Mozartra várva!

Mozartra várva!

A Veszprémi Petőfi Színház társulatának tagjai felvonultatják a musicalirodalom legjavát, azokat a dalokat, melyek évtizedek alatt Színházukban már felcsendültek egy-egy előadás alkalmával… Várjunk együtt Mozartra!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, October 28 2021 7:00PM

MOZARTRA VÁRVA...
musical show
Bemutató: 2020.12.11.

Várunk Mozartra! Igen, várunk, mert muszáj várnunk! Most a helyzet azt kívánja, hogy várjunk! Biztonságra! Addig is adunk! Sok-sok musicalt!

Szereposztás
KŐRÖSI CSABA
MÓDRI GYÖRGYI
SZELES JÓZSEF
CSERVENÁK VILMOS
HORVÁTH CSENGE
PÁSZTOR MÁRK
KELLER MÁRTON
HIRSCHL LAURA
OBERFRANK PÁL Jászai-díjas, Érdemes művész

Közreműködők
Koreográfus, jelmeztanácsadó: KISS KATALIN
Ügyelő: MADÁR K. ZOLTÁN
Rendezőasszisztens: PÉTI KRISZTINA
Látvány, rendező: FORGÁCS PÉTER Jászai-díjas, Érdemes művész

Our offer


A Szente Vajk vezette újonnan alakult Erkel Színház beköszönő koncertsorozata, ahol először az ország három állomására visszük el azt, amivel szeptembertől Budapesten várunk téged!

Két angol úriember érkezik egy spanyol villába. Egyikük a nejével, Fay-jel, a másik, az idősödő sorozatszínész Howard pedig a nála húsz évvel fiatalabb Dodie-val. A párok mindössze egy kellemes hosszú hétvégét szeretnének eltölteni főnökük üresnek hitt, dél-spanyol tengerparton fekvő fényűző nyaralójában, ahol ráadásként még Raynor nyomozó és Kutya, a gengszter is felbukkan.

Suggestions


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.