Klangforum Wien / CAFe 2019
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. október 10. csütörtök, 19:30
Milica Djordjević: Rdja
Bella Máté: Chuang Tzu’s Dream
Enno Poppe: Brot
Clara Iannotta: D’après
Tornyai Péter: Ferne – ősbemutató
Salvatore Sciarrino: Archeologia del telefono
Közreműködik: Andreas Lindenbaum – cselló
Vezényel: Patrick Hahn
Két fiatal hölgy Rómából (Clara Iannotta) és Belgrádból (Milica Djordjević), két fiatalember Budapestről (Bella Máté, Tornyai Péter) – mind a négyen rangos versenyeredményekkel, ösztöndíjakkal a hátuk mögött. A modern zene világviszonylatban is meghatározó formációja, a Klangforum Wien a fiatal tehetségek mellett a középgenerációhoz tartozó Enno Poppe és a ma már klasszikusként tisztelt Salvatore Sciarrino egy-egy művét adja elő a Zeneakadémián. Utóbbi komponista darabja 2005-ben született, és példás gyorsasággal, már 2006-ban hallható volt Pannonhalmán, az Arcus Temporum művészeti fesztiválon. Az Archeologia del telefono igazi „zeitstück”, közel másfél évtizede talán még jóslatszerűnek hatott, 2019-ben már maga a megvalósult jövő.
Támogató: Erste Bank, Federal Ministry for Europe, Integration and Foreign Affairs, Republic of Austria
A Zeneakadémiával közös program.
Zorán a magyar zenei élet kiemelkedő alakja, akinek lendülete és energiája töretlen. Koncertjei országszerte rendre telt házasok, dalait mindenki ismeri, természetesen a legnagyobb slágerek mellett különleges zenei csemegékkel is készülnek. Zorán koncertjei minden alkalommal elvarázsolják a közönséget, nem lesz ez másképp most sem.
Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.
rockopera SZÖRÉNYI LEVENTE–BRÓDY JÁNOS - BOLDIZSÁR MIKLÓS: EZREDFORDULÓ CÍMŰ DRÁMÁJA ALAPJÁN
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!