Program


Kegyelem
8

Kegyelem

Április 9-én 19 órától Widder Kristóf vizsgarendezése, a Kegyelem tekinthető meg:

Krasznahorkai László Herman, a vadőr című novellája és Agota Kristof A lift kulcsa című drámája alapján.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. december 11. szerda, 19:00

Két egyszerű történet: egy vadőr, egy nő, tehát egy nő és egy vadőr története, akiknek addig szigorúan szabályozott élete egy ponton túl folytathatatlanná válik, mely folytathatatlanság felismerése, a felismerés tragédiája és a tragédia végkimenetele adja a történet gerincét – mese felnőtteknek hattyúnyakról, várúrnőről, kegyelemről, annak nélkülözéséről, nélkülözhetetlenségéről.

Köszönet: Éltető András, Kárász Karolina, Krétakör, Papp Szabolcs, Szilágyi Fanni.
A videót Kárász Karolina es Szilágyi Fanni készítette.

Ajánlatunk


A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

Kálmán Imre egyik legnépszerűbb operettjében Marica grófnő kétségbeesett útkeresését követhetjük nyomon, ahogyan a szerelem elől menekülve, egy új szerelmet talál. A birtokosnő már unja a társaságbeli férfiakat, így egy kitalált, képzeletbeli vőlegénnyel riasztja el kérőit. Így sem menekülhet: megismerkedik birtokának gazdatisztjével, a tönkrement Tasziló gróffal, aki álnéven húga kelengyéjére gyűjt. A történet egyre bonyolódik, a dallamok pedig egyre édesebbek: minden adott egy remek, szövevényes szerelmi szállal átfont operetthez.

Andonis Foniadakis új, a Pécsi Balett társulata számára alkotott koreográfiája dinamikus és mélyen expresszív módon, a kortárs tánc és zene szemszögéből tárja fel a barokk témákat.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!