II. Komolyzenei Piknik Nagyrédén
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. augusztus 13. szombat, 18:00
II. Komolyzenei Piknik Nagyrédén
2022. augusztus 13. (szombat), 18.00
esőnap: 2022. augusztus 14. (vasárnap), 18.00
Scharioth Birtok
3214 Nagyréde, Hunyadi János utcai bejárat
Kapunyitás 17.00
A tavalyi koncert sikerét követően úgy döntöttünk idén is meghívjuk a Sturcz Quartet-et, hogy csodás játékukkal elvarázsoljanak minket.
Számtalan siker fűződik a Sturcz vonósnégyes nevéhez: fellépett már a Buena Vista Social Club együttessel és Ibrahim Ferrerrel, a Jethro Tull együttessel, és Ian Andersonnal, Chris Thompsonnal, Leslie Mandokival, Bonnie Tylerrel, Jennifer Rushhal és a Kaolin együttessel is, rendszeresen közreműködik Al Di Meola és a Jethro Tull együttes koncertjein Európa koncerttermeiben.
A koncert után borkóstolót tartunk a Kovácsik pincészet és a Bock pincészet boraiból.
A harapnivalóról a Puli Truck gondoskodik majd.
A belépőjegy a rendezvényre való belépést biztosítja, étel- és italfogyasztást NEM tartalmaz!
Várunk mindenkit szeretettel!
éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján
"Semminek sincs értelme, ezt régóta tudom. Ezért semmit sem érdemes csinálni. Erre most jöttem rá” - mondja a nyolcadikos Pierre Anthon, majd kisétál az osztályteremből, felül egy szilvafára, hogy onnan kiáltsa világgá az élet hiábavalóságát. Osztálytársai elhatározzák, hogy bebizonyítják neki az ellenkezőjét, ezért tárgyakat kezdenek gyűjteni, "fontos dolgokat", amelyekért érdemes élni. Egy bicikli, amelyre évekig spórolt a tulajdonosa, egy napló, egy lány hosszú haja... A játéknak induló bizonyítás azonban hamarosan kontrollálhatatlanná válik. Mindenki sebezhető lesz, mindenkitől elveszik, ami a legfontosabb neki, miközben a "Fontos Dolgok Halma" egyre nő, és lassan mindent bekebelez.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!