Henri Gonzo és a Papírsárkányok
Henri Gonzo és a Papírsárkányok hamarosan érkező első nagylemezének ősbemutatóját tartja Május 6-án a Trafóban, egy ültetett koncert keretein belül.
Henri Gonzo és a Papírsárkányok hamarosan érkező első nagylemezének ősbemutatóját tartja Május 6-án a Trafóban, egy ültetett koncert keretein belül.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. május 6. szombat, 20:00
Artisjus- és eMeRTon-díjas rapper, dalszövegíró, reklámszakember, producer, szinkronszínész, műsorvezető, Romhányi után a legnagyobb rímhányó, A dzsungel könyve, a Pál utcai fiúk és a Szegedi Szabadtérin született Ezeregy éjszaka musicalek szerzője – az ezerarcú Geszti Péter hangját, humorát, szerteágazó munkásságát senkinek sem kell bemutatni.
bemutató: 2025. október 25. előadás: 2026. augusztus 14., 15. tervezett esőnap: augusztus 16.
Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Komédia a köbön! Egy falrengető vígjáték, amely színpadon és filmen egyaránt nagy sikereket aratott!
"Gödöllő 60" Színházi Fesztivál Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 04. 09. (csütörtök) 19.00
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!