
HÁY JÁNOS: A HERNER FERIKE FATERJA-BEMUTATÓ
Háy János: HERNER FERIKE FATERJA
Istendráma két részben
more
Háy János: HERNER FERIKE FATERJA
Istendráma két részben
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, September 21 2018 7:00PM
Szereplők: Kaszás Gergő, Borbiczki Ferenc, Lázár Balázs, Jánosi Ferenc, Molnár Csaba, Búza Tímea, Gerő Soma / Tóth Viktor, Juhász Réka, Tallián Mariann
Rendező: Börcsök Enikő
Előbemutató: 2018. május 10.
Bemutató: 2018. szeptember 21.
Mi lesz egy év múlva? Mi az élet értelme? Előre meg van írva a létezésünk, vagy van lehetőségünk beleszólni? Ezekről a kérdésekről moralizál lapátjaikra támaszkodva – tele éleslátással és szikrázó humorral - három közmunkás az árok partján. Azért dolgoznak, hogy megkapják az állami segélyt. Tulajdonképpen bármelyik vidéki településen járhatnánk ma Magyarországon.
Háy János darabjában három generáció tagjai jelennek meg különböző idősíkokban. Apák és fiaik ugyanazokat a neveket viselik: Krekács Béla, Herda Pityu, Banda Lajos. Vajon ugyanaz a sorsszerűségük is?
A Pinceszínház a nagy közönség- és szakmai sikernek örvendő, A Gézagyerek című előadása után Háy János következő darabjának, A Herner Ferike faterja bemutatójára készül 2018 szeptemberében. Számos korábban megismert karakterrel és színésszel találkozhatunk ismét a Pinceszínház színpadán, ezúttal Börcsök Enikő színésznő rendezésében.
Kökény Attila és Rakonczai Viktor nagyszabású koncerttel készül az MVM DOME-ban megrendezésre kerülő Kökény Attila 50. születésnapi eseményre.
A true 21st-century phenomenon, Cory Wong first gained prominence by drawing a fan base of millions to his online performances.
Dumaszínház est
Charles Gounod FAUST Opera in five acts, in French with Hungarian, English, and French subtitles
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.