Határátlépések
Az előadás a színészek személyes történeteiből építkezik.
Az előadás a színészek személyes történeteiből építkezik.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, October 15 2021 7:00PM
Határátlépések 18+
Mindennek van határa, állandóan feszegetjük a határainkat, a határ a csillagos ég, tartsuk tiszteletben egymás határait, közben meg a határok megszűntek, de határvédelemre szükség van, nem is szívesen lépjük át a határainkat, de a távolságtartás mégis rossz, de azért húzzuk meg, lépjük át, tartsuk tiszteletben, gyere közelebb, ne gyere, ez már nem is én vagyok, de most akkor mindennek van határa, vagy csak kinek hol? Mi van?
Szereplők:
JÁRÓ ZSUZSA
PÉTER KATA
MÉSZÁROS MÁTÉ
ÖTVÖS ANDRÁS
SCHRUFF MILÁN
Látvány: HORVÁTH JENNY
Rendező: DÖMÖTÖR ANDRÁS
Producer: ORLAI TIBOR
Az előadás hossza: 1 óra 40 perc, szünet nélkül.
Dumaszínház est
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Meeting the Buddha English–Hungarian documentary, 145 min, 2025 in English and Tibetan, with Hungarian subtitles
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / CAVALLERIA RUSTICANA Concert performances with Hungarian, English, and same-language subtitles
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.