Program


GET FUNKY PARTY vol.4.

GET FUNKY PARTY vol.4.

Október 31-én újra GET FUNKY PARTY a MOM Leroy-ban! A funky szerelmeseit DJ Suri Imre és Jazzkovács László táncoltatják meg este 7-től a legjobb fekete zenékkel.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 31. szombat, 19:00

GET FUNKY PARTY vol.4.

Október 31-én újra GET FUNKY PARTY a MOM Leroy-ban! A funky szerelmeseit DJ Suri Imre és Jazzkovács László táncoltatják meg este 7-től a legjobb fekete zenékkel.

A jegy csak a programra biztosít belépést, asztalfoglalás: a MOM Leroy Étteremben.
A jegyvásárlás után asztalfoglalási igényét, ezen a számon jelezheti: +36 1 487 5418

Ajánlatunk


Petőfi Sándor halhatatlan verses meséjének legfőbb üzenete: Te is lehetsz János vitéz! Aki kitartó, hűséges és bátor, elnyeri élete jutalmát. Az Iluskáért minden próbát kiálló Jancsi kalandjait követi végig ez a sodró lendületű előadás. Egy kötelező olvasmány látványos színházi élményt nyújt iskolásoknak és meseszerető családoknak.

Több mint 150 éve hódítja meg a közönséget mindenhol a világon ez a francia féltékenységi bohózat, amit a Nemzetibe időről időre visszatérő Silviu Purcărete állít színpadra. Az abszurd és groteszk látásmódjáról is ismert világhírű román rendező elképzelései szerint készülő előadás egyszerre ígérkezik önfeledt vígjátéknak és színházi ínyencségnek.

A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!