Fábry Most
FÁBRY
FÁBRY
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 14. December 2012 17:30
A közönséget a műsor két zavargenerátora, Badár Sándor és Szőke András fogadja, akik kíméletlenül megdolgoztatják a jelenlévők értelmi és fizikai erőforrásait, csakúgy mint a rekeszizmokat, ezt követően pedig
színpadra... dehogy színpadra: utcára lép Fábry Sándor, aki Los Angeles fényeit egy budapesti bérház itt-ott kopott, de patinás múltjában mégis csillogó díszletére cserélte.
olyan művészek, gondolkodók, tudósok vagy éppen csak hihetetlen agykapacitással rendelkező vendégek, akikkel a néző nevetve ismerheti meg az egyetemes kultúra részét képező tudást, szinte észrevétlenül a nochdazu-k és überhaupt-ok csomagolásában.
Május 2-án egy nagyszabású szezonzáró show-val készülünk, ahol visszaemlékezünk az első évad legszebb dobbanaszív-élményeire, de közben a jövőbe is tekintünk. Gyertek el, hiszen Az első csak a kezdet volt.
A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít…
Dumaszínház est
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.