Program


Egy egyszerű szemöldökráncolás

Egy egyszerű szemöldökráncolás

Ged Merlon
Egy egyszerű szemöldökráncolás - stílusgyakorlat

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. június 27. csütörtök, 19:30

"Miért ragaszkodsz annyira a szemöldökráncoláshoz?
Mert ez a darab címe."

Színházat csinálni könnyű...szerinted.

Mindenki másképp csinálná - a rendező, a színész, az író (ha még él - esetünkben nagyon is él, sőt aktívan bele is szól a folyamatba. Mi lesz ebből?

Néha a színházcsinálók a színházcsinálásról készítenek előadást – szerintünk az is az életről szól.

Mulatságos, váratlan, szívszorító pillanatok sorozata, elkészül egy előadás.

A színházat azért szeretjük nézni, mert az életünket látjuk benne viszont. Most a Spiritben először látható, milyen az, amikor megszületik egy előadás. Vagy nem.

Ajánlatunk


Egy különleges, felejthetetlen zenei èlmény! Tisztelgés a francia filmek két legendás alakja, Alain Delon és Jean Paul Belmondó előtt. Egy minőségi, izgalmas szórakozás, film… zene… koncert egyben.

Ajánló


A 2023|2024-es évad egy magyarországi bemutatóval indul, Tena Štivičić kortárs horvát drámaírónő 3tél című díjnyertes darabjával Alföldi Róbert rendezésében.

Ray Cooney méltán sok színház által játszott remekművét a Csiky történetében először láthatja a Nagyérdemű a 2024/2025-ös évadban.

Jane Austen: Büszkeség és balítélet Rendező: Valló Péter romantikus dráma

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!