Program


Egy csók és más semmi

Egy csók és más semmi

Az ügyvéd nem válhat el feleségétől, ezért bármit megtesz, hogy mások szabadulhassanak a házasságukból. Feleségének roppant csinos barátnője igen különös válópert indít, az indokok és a bizonyítékok elképesztőek. Nemcsk a kliensek, Sáfrány magánélete is viharos..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. augusztus 9. hétfő, 20:00

Halász-Eisemann-Békeffi: Egy csók és más semmi

Feledhetetlen az Eisemann Mihály operettjéből készült romantikus vígjáték, melynek főszereplője Jávor Pál és Tolnay Klári volt.  Dr. Sáfrány szenvedélyes válóperes ügyvéd története közel 80 év után is mosolyt csal arcunkra.

Az ügyvéd nem válhat el feleségétől, ezért bármit megtesz, hogy mások szabadulhassanak a házasságukból. Feleségének roppant csinos barátnője igen különös válópert indít, az indokok és a bizonyítékok elképesztőek.  Nemcsk a kliensek, Sáfrány magánélete is viharos. Cselédjüknek kisbabája született, de az apa kilétét a lány nem hajlandő elárulni. A faggatózást nehezen tűri, ezért a telefonkönyvben keres apajelöltet, pedig az igazi apa egészen közel van. Végül mindenkinek akad párja és a gyereknek új papája vagy inkább mamája? A kulcs az ismeretlen Schön Tóni kezében van.

Szereplők: Fogarassy Bernadett, Egyházi Géza/Harmath Imre, Straub Dezső, Szabó Zsuzsa, Staub Péter, Oszter Alexandra, Fogarassy András/Bodrogi Attila, Benedek Gyula, Sáfár Anikó, Ullmann Kriszta

Közreműködik: a Pesti Művész Színház zenekara, Bíró Attila vezetésével

Rendező: Straub Dezső

Ajánlatunk


A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat, pedig a körülmények adottak lennének a tökéletes kikapcsolódáshoz. Házaspárok, barátok, üzletfelek és művészek nyaralnak együtt, már nem először, de talán most utoljára, mert ezen a nyáron néhányuk sorsa menthetetlenül és végzetesen összegabalyodik.

Mélyen emberi figurák és megannyi komikus „olaszos” élethelyzet Goldoni e méltán sokat játszott darabjában.

1986 nyarán egy mesesorozaton és Zorán új albumán kezdett dolgozni Presser Gábor és Sztevanovity Dusán, egy ötlet azonban új irányba terelte őket, ennek köszönhető a hatalmas sikerű musical megszületése. Az előadás hossza szünettel: 140 perc

Ajánló


„Ha én egyszer kinyitom a számat…” – és Regős Bendegúz tényleg ki is nyitja. A nagyszájú kamasz kimarad az iskolából,…

A séf Szente Vajk új vígjátéka - immár a negyedik, amely kifejezetten a Játékszín számára készült, olyan kedvelt színészeinknek, mint…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!