program


Brass Cirkusz
2

Brass Cirkusz

A mozgás – látható zene.
A zene – hallható mozdulat.
A mozgás elmuzsikálható.
A zenét láttatni lehet mozdulatok által.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 18. April 2020 15:00

Méhes Csaba és a Brass in the Five: Brass Cirkusz avagy Mese a tubatigrisről és a trombitaparipákról 
60 perc, szünet nélkül
6 éves kortól ajánott


JÁTSSZUNK? - JÁTSSZUNK!

…És elkezdünk játszani. A zenészek a hangokkal, dallamokkal, a pantomimes a mozdulataival, gesztusaival, képeivel. Aztán megmozdultak a zenészek és zenélni kezdett a pantomimes.

Megszületett egyfajta varázslat…

Mi, hatan magukkal visszük a néző gyereksereget különféle képzeletbeli csodavilágokba: ez alkalommal egy varázscirkuszba.

Zene zendül, harsona harsan, dob dönög - egy lendületes indulóra bevonul a zenekar: öt rézfúvós és egy dobos. A fergeteges belépőt követően előkerülnek a díszletek, felöltözik a színpad, kezdődhet a világraszóló előadás. Méhes Csaba pantomim művész és a Brass in the Five zenekar elővarázsolja a cirkuszvilág felejthetetlen figuráit: bűvészt, illuzionistát, bohócot, állatidomárt, kötéltáncost, cirkuszi lovakat, félelmetes tigrist... Egy órányi vidám játék, önfeledt móka, vérpezsdítő élő brass muzsikával. Ajánljuk mindazoknak korhatár nélkül ? gyerekeknek, felnőtteknek, akik egy óra önfeledt nevetésre vágynak.

Szereplők:
Méhes Csaba – pantomim, comedy
Monoki Attila – trombita
Simai László – trombita
Koppányi Béla – harsona
Soós Péter – kürt
Takács Tibor – Tuba
Díszlet, jelmez: a társulat
Rendezte: Méhes Csaba és Takács Tibor

Aktuelt


Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele van szerelemmel, humorral, szerelemmel, komédiába illő tévedésekkel, szerelemmel, utazással, szerelemmel, egy cseppnyi ármánnyal, szerelemmel, atyai aggodalmakkal, szerelemmel, féltékenységgel, szerelemmel, rengeteg dallal, tánccal, ja, és szerelemmel is!

A kérdés, mi a fontosabb: revansot venni a múltbeli csalódásért, vagy adni még egy utolsó esélyt a nagy Ő-nek?

PÅ PLAKATEN


A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.