Program


Bedő Imre előadása: A személyiségfejlődés minimuma

Bedő Imre előadása: A személyiségfejlődés minimuma

Ki ne akarna boldog magánéletet? A családi minták viszont meghatározzák az életünket. És akkor nincs kiút? Képesnek kell lennünk meghaladni ezeket.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 18. kedd, 18:30

Saját kezünkbe venni az életünket és túllépve saját világot építeni. Bedő Imre előadása ehhez ad új látást, gyakorlati képességet! Mert a családi boldogulás esélye nem egy visszafordíthatatlan automatizmussal öröklődő kényszerpálya! Most jövünk mi és mi jobban akarjuk csinálni!

Vágjunk bele együtt!

Ajánlatunk


A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

(esőnap: július 12.) Lenyűgöző harmónia, határtalan energia és művészi precizitás!

Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

Ajánló


Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk

A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!