Program


BAROKK RANDEVÚ // SWING Á LA DJANGO - BACH TO THE FUTURE
2

BAROKK RANDEVÚ // SWING Á LA DJANGO - BACH TO THE FUTURE

Swing à la Django - Bach To The Future - Barokk Klasszisok Újragondolva

Fedezze fel a barokk zene új dimenzióit a Swing á la Django zenekar legfrissebb crossover koncertjén, ahol a történelmi mesterművek modern, swing, jazz, latin és gypsy hangzásban csendülnek fel.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, August 03 2024 8:30PM

A kétszeres aranylemezes Swing à la Django egy különleges estére invitálja a zenekedvelő közönséget. A koncert során a barokk zene legnagyobbjai, mint Bach, Händel, Vivaldi és Albinoni művei csendülnek fel, de olyan módon, amelyre korábban még nem volt példa. Az este során a Bach Air, a Händel Halleluja, Vivaldi csellóversenyei és Bach a-moll hegedűversenye, valamint Albinoni Adagioja szólalnak meg, mind izgalmas és modern köntösben.A művek feldolgozása során a zenekar a swing, a jazz, a latin zenei elemeket és a magyar cigányzene virtuóz stílusát ötvözi, ezáltal teremtve meg azt az egyedi hangzást, amely a Swing à la Django védjegyévé vált.

Ez az est nem csupán a klasszikus zene szerelmeseinek kínál felejthetetlen élményt, hanem mindenki számára, aki nyitott az új zenei élményekre, és szeretné meghallani, hogyan szólalnak meg a barokk kor mesterművei a modern zenei stílusok nyelvén.

A Swing á la Django garantálja, hogy a közönség egy igazán egyedi és emlékezetes zenei utazáson vehet részt.

 

LOMBOS Pál - nagybőgő & zenekarvezető

DANI János - szólógitár & hegedű

DANI Norbert - ritmusgitár

SERES Vilmos - klarinét & tárogató

GALLYAS-LAKATOS Róbert - zongora

WEISZ Nándor - dob

feat. BARANYI Zoltán - hegedű

Swing à la Django - the virtuosity of SwingA két aranylemezes Swing à la Django saját bevallása szerint egyedülálló virtuóz Django Pop zenét játszó zenekar.

A popzene, az autentikus balkáni népzene, a francia manouche swing, a magyar népzene és az argentin bossa nova harmonizálásával egy egyedi stílus keveréket hoztak létre, ennek köszönhetik népszerűségűket.

Az elmúlt néhány évben a zenekar slágerei meghódították a nagy rádiók lejátszási listáit, és milliós nézettséget értek el a zenei megosztó platformokon.

2019-ben Roby Lakatossal játszottak többek között a bécsi Musikvereinben, Pekingben, a londoni Sohóban Ezen felül az elmúlt másfél évben számos osztrák, belga és német helyszínen varázsolták el a közönséget.

A Swing à la Django tagjai mind magasan képzett zenészek, olyan művészekkel dolgoztak már együtt, mint Stochelo Rosenberg, Sting, Zubin Mehta és Andrea Bocelli. Olyan helyszíneken léptek fel, mint a New York-i Carnegie Hall, a Hongkongi Opera, a Royal Albert Hall, a Montreux-i Jazzfesztivál és a Montreux-i Nemzetközi Jazzfesztivál.

 

Our offer


„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai azonban most vadonatúj feldolgozásban ragadják magukkal a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok következő, saját produkciójában.

1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Suggestions


FOREVER DANCE WITH THE STARS Versenytánc-show az ország kedvenc táncosaival 2025. augusztus 14. csütörtök 20:00 (esőnap: augusztus 15.)

FŐPRÓBA Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni, K. 527 vezényel és rendezi: Fischer Iván

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.