Program


Tavaszi ásvány - és ékszerbörze

Tavaszi ásvány - és ékszerbörze

Mintegy közel ötven hazai kiállító, gyűjtő mutatja be gyűjteményét: szebbnél-szebb ásványokat, különlegességeket, ősmaradványokat, drágaköveket és a belőlük készült ajándéktárgyakat, ékszereket láthatnak és vásárolhatnak a látogatók.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. március 19. szombat, 9:00

2022. március 19-én, szombaton 9 órától  kerül megrendezésre a tavaszi Ásvány- és ékszerbörze a KMO Művelődési Központban.

Mintegy közel ötven hazai kiállító, gyűjtő mutatja be gyűjteményét: szebbnél-szebb ásványokat, különlegességeket, ősmaradványokat, drágaköveket és a belőlük készült ajándéktárgyakat, ékszereket láthatnak és vásárolhatnak a látogatók. Hazai kiállítók, gyűjtők és ékszerkészítők legszebb darabjai kerülnek bemutatásra a közönség és más gyűjtők számára.

Ajánlatunk


Ritka magyar – gálaest a Müpában Kallós Zoltán születésének 100. évfordulója alkalmából Vannak esték, amelyek nem egyszerűen előadások, hanem közösségi események: találkozások egy életművel, egy szellemiséggel, egymással. A Ritka magyar című folklór gálaest ilyen alkalom. A Müpa színpadán megvalósuló ünnepi esttel Kallós Zoltán, a 20. századi magyar néprajz, népzene- és néptánckutatás meghatározó alakja előtt tisztelgünk születésének 100. évfordulóján.

A LOVASI Trió - Lovasi András, Farkas Róbert, Heidl György – 2025-ben alakult, mély barátságra és a közös zenélés tiszta örömére épülő formáció. Az este során Lovasi András jól ismert és szeretett dalai szólalnak meg a Kispál és a Borz, a Kiscsillag és a szólóéletmű repertoárjából, de a műsor ennél jóval többet kínál: helyet kapnak Heidl György szerzeményei, valamint Lackfi János verseire írt dalok is.

A magányos és mogorva öreg, illetve a fiatal lány története összeér: mindketten ragaszkodnak a világukhoz, nincs bennük vágy a szabadságra, mert nem ismerik annak lehetőségét. Illetve mégiscsak lehet kiút – ez is benne van Székely Csaba izgalmasan groteszk drámájában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!