Køb Billetter
Innen már csak gurulunk stand up est
Avagy gondolatok az önmagunkkal való törődésről egyedülálló szülőknek
Dr. Tapolyai Emőke
A tánc világnapja minden évben lehetőséget ad arra, hogy a mozdulatok nyelvén ünnepeljük
az emberi kifejezés szabadságát, sokszínűségét és lélekerősítő erejét. A művészet ezen,
formája egyszerre ősi és modern: képes hidat építeni különböző kultúrák, generációk és
közösségek között.
Janikovszky Éva születésének 100. évfordulóján a 6szín színház előadásával emlékezünk Janikovszky Évára.
2026-ban emlékezik meg a világ II. Erzsébet születésének századik évfordulójáról, tisztelegve a brit történelem leghosszabb ideig regnáló uralkodójának emléke előtt. A mindig szórakoztatóan és tartalmasan mesélő László Ferenc jubileumi előadássorozata tavasszal három estén át idézi majd a közönség elé a királynő személyiségét, családi életének és államfői tevékenységének ismert vagy éppenséggel nem is sejtett mozzanatait. Valamint azt, miként kísérte II. Erzsébetet uralkodása során a nyilvánosság és a média szoros figyelme, és ikonikus alakja hogyan vált ennek révén megannyi film, sorozat és könyv témájává.
„Papadimitriu Athina életútjának legemlékezetesebb pillanatai kelnek életre április 18-án az Évek, Dalok, Imák 50/30 jubileumi esten a Kálmán Imre Teátrumban.
Irodalmi találkozások önmagammal - Juhász Anna (irodalmár) és Rácmolnár Lili (pszichológus) sorozata.
Staub Viktória és Georgita Máté Dezső: A hisztis királykisasszony
zenés, interaktív mesedarab, 4-99 éveseknek
Puglia -
avagy a dolce vita az olasz csizma sarkában
Előadó: Szilaj Anikó
A STAND-UP BUDAPEST csapata Fonyódra látogat! A társulat tagjai között vannak már profi, ismert humoristák és mellettük szárnyaikat bontogató fiatal tehetségek.
Április 15-én (szerdán) újabb nyílt próbára hívjuk és várjuk sok szeretettel Nézőinket!
Amit bizonyosan tudunk a 21. századról, hogy ekkor fognak meghalni a holokauszt túlélői. Mindenki. Lassan elhagynak minket, és magunkra maradunk. El akarjuk-e felejteni a történteket, mint egy rossz álmot, vagy el akarjuk fogadni, mint az emberi civilizáció nagy traumáját? – kérdezi Esterházy Péter.
Művészettörténeti kalandozás Isó M. Emesével és Boda Zsuzsával
Belegondoltál már, mit érezhettek a déd- és nagyszüleid a múlt század viharaiban?
A LÉLEKREJTÉLY/Évi története előadásunkon most valós sorsok elevenednek meg az Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár falai között.
A szakmai méltatások is kiemelik, hogy ez a rendhagyó előadás a színház erejével és helyspecifikus,
hiteles környezetével hozza érzelmileg közelebb a múltat, segítve a 20. századi magyar sorsok és traumák mélyebb megértését.
.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
75' 16+
English friendly
Külső helyszín!
Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
Az ArtMan Egyesület ebben az inkluzív előadásban olyasmire vállalkozott, amire korábban még nem: két állandó művészeti csoportja, az Artmenők és a Tánceánia közösen hozott létre egy táncszínházi produkciót mindarról, ami elérhetetlennek tűnik…
2025.03.13-án a Trafóban bemutatták, most újra látható az Artusban!
Közösségi borkóstolás filozofikusan, kultúrával körítve, kiváló borokkal és hangulattal, ahol megtanulhatjuk végre, hogy miért is a borban van az igazság, meg a vigasz.
18+
egész napos program
csoportos buszutazás: performansz, színház, tánc, képzőművészet
A 125 éve született Németh Lászlót okkal sorolhatjuk a 20. századi magyar irodalom egyedülálló jelentőségű szerzői közé. Az est nemcsak emléket kíván állítani az író sokrétű életművének, hanem arra is kísérletet tesz, hogy ismerős és kevésbé ismert, eltérő szövegtípusokból válogatott részletek felidézésével meghozza a közönség kedvét azok újraolvasásához és újrafelfedezéséhez.
A Fesztiválkatlan bejárata előtt található.
A VIP Parkolójegy ára egy járműre érvényes, amely a Nagyszínpadi események napján vehető igénybe.
A Közel-Kelet napjainkban
Galgóczi István Kelet-kutató, politológus előadás-sorozata
Aki ebben a félévben is részt vesz a népszerű művészettörténész előadásain, azt már biztosan nem fogja átverni műkereskedő, sem múzeumi kurátor. Viszont tudni fogja, mit kell megnéznie az Uffizi képtárban.
Ismerjék meg a cimbalom ősét a szantúrt, egy különleges, exotikus és meditatív koncert keretében. Maestro Abhay Sopori és családja több mint háromszáz éve, kilenc generáción át tanulta és tökéletesítette ezt a hangszert és a klasszikus indiai zenét.
Fogadj örökbe egy új széket! Légy GYÉMÁNT, ARANY vagy RAJONGÓI támogatónk! Cserébe örökre ott lesz a neved és aláírásod (vagy céged neve és logója) az új szék karfájára gravírozva.
Klubvezető: Janzsó Éva
Use it or lose it! Használd vagy elveszíted!
VÉNUSZ KLUB
Solti Hanna újságíró-klubvezető-moderátorral
A Föld napja – A klímakrízis női arca
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.