
EX
Szerb Antal: EX
( VII. Olivér)
zenés vígjáték 3 felvonásban, 4 képben
több
Szerb Antal: EX
( VII. Olivér)
zenés vígjáték 3 felvonásban, 4 képben
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. január 31. péntek, 19:00
Egy király megunja a magas tábornoki gallért és azokat a korlátokat, amelyek őt a közönséges halandóktól elválasztják. Forradalmat szervez maga ellen, és otthagyja ősei trónját. De milyen foglalkozást válasszon, amikor az uralkodáson kívül semmihez sem ért? Nem marad más választása; szélhámos lesz. De ehhez sincs semmi tehetsége. Szerencsére, vagy a véletlen jóvoltából egészen rendkívüli helyzetbe kerül: azt kell szélhámoskodnia, hogy ő saját maga: azaz VII. Olivér exkirály. Ez a legősibb vígjátéki forrás, a személycsere egy fejtetőre állított változata. Paradoxonok halmozása a kor divatja szerint. A személyiség körülhatárolása és kigúnyolása. Szerb Antal 1942-43-ban A. H. Redcliff angol írói álnév mögé rejtőzve jelentette meg ezt az izgalmas regényt, s nem sokkal ezután „Ex” címmel vígjáték formájában is feldolgozta a történetet.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
12 feledhetetlen este két nyáron át, 48 ezer önfeledten kacagó néző – és még koránt sincs vége! Minden idők egyik legsikeresebb Szabadtéri-produkciója 2025-ben is visszatér ősbemutatója helyszínére, a Dóm téri színpadra!
Ezúttal egy egyedülálló és elragadó együttműködés keretein belül Nikolas Magyarország egyik leginnovatívabb pop-sing formációjával, a “Swing á lá Django” együttessel lép fel a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon! (esőnap: június15.)
Giacomo Puccini TURANDOT Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!